Türk Telekom Google Nexus7 Tablet Kampanyası

Türk Telekom tablet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Asus marka Google Nexus7 tablet bilgisayara taksitli ödeme seçenekleriyle sahip olabiliyorsunuz.

Asus Google Nexus7 Tablet Taksitli Fiyatı

24 ay taksitle ayda 35 TL ödeyerek Türk Telekom faturanıza eklenerek satın alabilirsiniz.

36 ay taksitle ayda 25 TL ödeyerek Türk Telekom faturanıza eklenerek satın alabilirsiniz.

Kampanya 31 Ekim 2012 ile 31 Mart 2013 tarihine kadar geçerli olacaktır.
Piyasa fiyatı 1000 TL olan tablet bilgisayarı Türk Telekom sayesinde çok daha avantajlı olarak almış olacaksınız. Ayrıca kredi kartı olmadan alma imkanınız var. Taksitler faturanıza yansıtılıyor.

kampanya hemen basvur Türk Telekom Google Nexus7 Tablet Kampanyası

Asus Google Nexus7 Tablet Özellikleri

İşletim Sistemi Android™ 4.1 Jelly Bean
Ekran 7″ WXGA (1280×800) Screen IPS Panel 10 finger multi-touch support
İşlemci NVIDIA® Tegra® 3 T30L Quad-Core @1.2Ghz
Memory – RAM 1GB
Hafıza 8GB
Wireless Data Network WLAN 802.11 b/g/[email protected] Bluetooth V3.0
Kamera 1.2 MP Front Camera
Interface Headset Jack,x micro-USB, 2x Digital microphone,
2x High Quality Speakers,1x Docking PIN
Sensör G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass,
GPS, NFC, Hall Sensor
Pil 9.5 saat, 4325mAh,*2 16Wh Li-polymer
Boyutlar 198.5 x 120 x 10.45 mm
Ağırlık 340 g

7 inc ölçülerinde olan tablet bilgisayar Samsung Galaxy Note boyutlarında hafif ve taşınması kolay. 4 çekirdekli Android işletim sistemine sahip olması özellikleriyle de performansı çok yüksek.

KAMPANYA KOŞULLARI

Kampanya’ya katılan Abone’lere Ürün olarak Asus marka Google Nexus7 Tablet satışı yapılacak olup, ödeme koşulları,
“Kampanya’ya Özel Toplam Bedel ” ve Abone tarafından üstlenilecek vergiler şöyledir:
• Kampanya’ya özel olarak, Abone’nin 24 (yirmidört) aylık taksit seçeneğini tercih etmesi durumunda; Asus Google Nexus7 Ürün için 24 (yirmidört) ay boyunca ödeyeceği aylık taksit ücreti KDV dâhil 35,00 TL (otuzbeşTürkLirası), Kampanya’ya katılan Abone’lere Ürün olarak Asus marka Google Nexus7 Tablet satışı yapılacak olup, ödeme koşulları,
“Kampanya’ya Özel Toplam Bedel ” ve Abone tarafından üstlenilecek vergiler şöyledir:
• Kampanya’ya özel olarak, Abone’nin 24 (yirmidört) aylık taksit seçeneğini tercih etmesi durumunda; Asus Google Nexus7 Ürün için 24 (yirmidört) ay boyunca ödeyeceği aylık taksit ücreti KDV dâhil 35,00 TL (otuzbeşTürkLirası), Kampanya’ya katılan Abone’lere Ürün olarak Asus marka Google Nexus7 Tablet satışı yapılacak olup, ödeme koşulları,
“Kampanya’ya Özel Toplam Bedel ” ve Abone tarafından üstlenilecek vergiler şöyledir:
• Kampanya’ya özel olarak, Abone’nin 24 (yirmidört) aYlık taksit seçeneğini tercih etmesi durumunda; Asus Google Nexus7 Ürün için 24 (yirmidört) ay boyunca ödeyeceği aylık taksit ücreti KDV dâhil 35,00 TL (otuzbeşTürkLirası), karşılık, yapılan il dışı nakil taleplerinde telefon hizmetinin teknik imkânsızlıklar nedeniyle Abone’nin hizmetin naklini istediği yerde sürekli olarak verilememesi nedeniyle Abone’nin telefon aboneliğini iptal ettirmek istemesi durumunda, Abone’nin Kampanya’dan yararlanmaya devam etmesi söz konusu olmaz. Bu durumda, Abone’nin, Ürün’ün mülkiyetine sahip olması ve Ürün’den yararlanmaya devam etmesi ve aboneliğin sona ermesinden sonra Abone’ye
taksitli ödemeye imkan verecek şekilde fatura gönderiminin mümkün olmaması gerekçeleriyle, 3.1. madde hükmü uygulama alanı bulur. Tüm nakil taleplerinde Abone’nin ikametgâh belgesini nakil talebi ile birlikte Türk Telekom’a ibraz etmesi gerekmektedir.
5. Abone’nin Türk Telekom ile imzalamış olduğu Telefon Aboneliği Sözleşmesi’nin/Hizmet Formu’nun (ve Çerçeve Abonelik Sözleşmesi’ni) bütün hükümleri, işbu Katılım Koşulları ve Taahhütnamesi kapsamındaki abonelik ilişkisinden kaynaklanan uyuşmazlıklarda öncelikle uygulanır.
6. Türk Telekom, Kampanya başvurularının alındığı sürede ve Abone’nin cihaz bedelini 24/36 ay taksitle ödeyeceği süre boyunca tarifelerinde her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
7. Türk Telekom, resmi ve adli makamların müdahalesi veya teknik şartlardan ötürü işbu Kampanya şartlarında yapılan değişikliklerden veya Kampanya’nın süresinden önce kaldırılmasından dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Söz konusu değişiklikler, Türk Telekom tarafından “www.turktelekom.com.tr” resmi internet sitesi üzerinden ve benzeri yollarla değişiklik yürürlüğe girmeden önce mevzuata uygun olarak Abone’lerine duyurulur. Bu durumda, Abone, Türk Telekom tarafından bu yolla yapılan duyurulardan bilgisi olmadığı yönünde bir itirazda bulunamaz.
8. Abone, Kampanya dâhilinde verilen Ürün’deki ayıplardan dolayı Cihaz üreticisine veya Türk Telekom’a başvurabilir. Arıza oluşması durumunda veya Ürün’le ilgili her türlü talepte/ şikâyette Ürün’le ilgili garanti kapsamı dâhilindeki işlemler yapılacaktır. Arıza durumunda ve Ürün ile ilgili her türlü talep ve şikâyette Abone’nin Asus Yetkili Teknik Servisleri ile veya Türk Telekom ile irtibata geçmesi gerekmektedir. Bu kapsamda, iletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir:
ASUS Yetkili Teknik Servisi:
İletişim Merkezi : SMS INFOCOMM TEKNOLOJİ SERVİS
LTD. ŞTİ.
Yenisahra Mah. Sütçüyolu Cad. No:62
D:1-2-3-4 Ataşehir İSTANBUL
Telefon numarası : 0 216 317 43 40
Türk Telekomünikasyon A.Ş.
İletişim Merkezi : Türk Telekom Çağrı Merkezi
Telefon numarası : 444 1 444
9. Türk Telekom, Ürün’e ilişkin taksitlerden birinin veya birkaçının Abone tarafından ödenmemesi halinde kalan borcun tamamının ifasını talep etme ve bu sebeple Abone’yi Kampanya’dan çıkarma hakkını saklı tutmaktadır. 6098 sayılıl Borçlar Kanunu’nun 259 uncu maddesi uyarınca maddesi uyarınca bu hak, tüketici konumundaki Abone’ninÜrün’ün bedelinin en az onda birini oluşturan ve birbirini izleyen en az iki taksidi veya en az dörtte birini oluşturan bir taksidi ya da en son taksidi ödemede temerrüde düşmesi ve ve Aboneye kalan borçlarını ödemesi için on beş gün süre verilerek muacceliyet uyarısında bulunulması koşuluyla kullanılabilecektir. Söz konusu koşulların oluşması durumunda Türk Telekom’un bu hakkını kullanmamış olması, bu hakkından feragat ettiği anlamına gelmeyeceği gibi, daha sonra oluşan taksitlerin ödenmemesi durumları için de emsal teşkil etmeyecektir.
10. Ürün, Kampanya Taahhütnamesi’nin imzalanmasını müteakip, aynı gün Türk Telekom’un satış birimlerinde (bayi, ofis gibi) Abone’ye teslim edilecektir.
11. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Stoklarda Ürün’ün tükenmesi nedeniyle Abone talebinin karşılanmamasından dolayı Türk Telekom hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
12. İşbu Kampanya Katılım Koşulları ve Taahhütnamesi aslı Türk Telekom’da kalacak, “aslı gibidir” şerhi imzalanmış olan bir sureti Abone’ye verilecek şekilde düzenlenmiştir.TTNET Aramalar:

  • ttnet asus tablet
  • türk telekom tablet kampanyası
  • yalın internet
  • ttnet asus tablet kampanyası