TTNET Kapatma Ücreti

TTNET kapatma ya da iptal ettirme işlemi için 1 Mayıs 2013 itibariyle gerekli ücreti belirlemiştir.  TTNET abonelik iptal işlemlerinizi yaptığınızda sizden 19 TL abonelik iptal bedeli yani kapatma ücreti almaktadır. Bu ücret bir sonraki dönem TTNET faturanıza yansıtılmaktadır. 19 TL olan kapatma bedelini ödedikten sonra herhangi bir ücret ödemezsiniz.

TTNET abonelik kapatmanın cezası var mıdır?

Abonelik kapatma işlemlerinde bu sene itibariyle 19 TL ücret alınmaktadır. Fakat bu ceza değil hizmet kapatma bedeli olarak tahakkuk ettirilmektedir. Abonelik iptali yaptırırken taahhütlü olarak yararlanadığınız bir kampanya varsa bütün indirimlerin toplamından oluşan bir ceza bedeli ödersiniz. Ceza işlemleri sadece taahhüt süresi bitmeden aboneliğini iptal ettirmek isteyen müşterilerimiz içindir.

TTNET Kapatma İşlemleri

TTNET abonelik iptal ettirme işlemleri için 2 farklı yol izleyebilirsiniz. İlk yol ilgili formu doldurup TTNET ofislerine gitmektir. Diğer yol ise online olarak bu işlemi yaptırabilmenizdir. Her iki yolda da imza işlemleri için Türk Telekom bayi ya da ofislerine gitmeniz gerekeceği için birinci yolu tercih edebilirsiniz.

TTNET internet abonelik iptali talep formu

TTNET internet hizmetini artık almak istemiyorsanız aşağıdaki adresteki formun çıktısını alarak Türk Telekom bayi ve ofislerine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Form :  http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/internet/SozlesmeVeTaahhutnameler/ADSL-VDSL2-YALIN_iptal_formu.pdf

ttnet abonelik iptali TTNET Kapatma Ücreti

Formun çıktısını alabilir ya da Türk Telekom ofislerinden talep edebilirsiniz. Kapatma işlemlerini yaptırırken mutlaka iptal nedenlerinizi, rahatsız olduğunuz durumları yazın ki bu hatalar tekrar etmesin.

Online TTNET Abonelik İptali

TTNET Tek Şifreniz varsa aboneliğinizin iptali için gerekli ön başvuruyu online olarak yapabilirsiniz. TTNET Online İşlem Merkezi‘ne girdikten sonra Abonleik İşlemleri menüsünde iptal bölümünü göreceksiniz. İptal ile ilgili ön bilgilendirmeyi okuduktan sonra devam diyerek ön başvurunuzu yapmış olacaksınız.

TTNET Tek Şifre’niz yoksa ttnet.com.tr ye girerek hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

ttnet online abonelik iptali TTNET Kapatma Ücreti

 TTNET Aramalar:

  • ttnet kapatma
  • ttnet internet kapatma
  • ttnet kapatma işlemleri
  • ttnet iptal