TTNET Başvuru Takip

TTNET başvurusu yaptıktan sonra TTNET başvuru takip işlemlerini nasıl yapacağınız hakkında bilgi vereceğiz. TTNET başvurunuzu nereden ve nasıl yaptığınız takip sürecinde önemlidir.

TTNET Adsl Başvuru Takibi nasıl yapılır?

Örneğin TTNET başvuru işlemini TTNET bayisinden yaptıysanız başvurunuzun takibini en hızlı olarak yine aynı bayiden yapabilirsiniz. İnternet başvurunuzu yaptığınız bayinin iletişim bilgilerini alarak zaman zaman telefonla sorgulatma işleminizi yapabilirsiniz.

Adsl başvurunuzu online olarak yaptıysanız başvuru takip süreciniz çok daha kolay olacak.  Online başvurularda her günün sonunda açılmayan internet hatları raporlanır ve nedenleri yazılır. Böylece takip işlemini teknik ekip sürekli yapar ve hızlı sonuçlanması için çalışır.  Online başvuru için tıklayınız.

TTNET başvurunuzu takip etmek için ayrıca bağlı bulunduğunuz Türk Telekom müdürlüğümü arayarak da doğru sonuca ulaşabilirsiniz. 444 0 375 numaraları telefonu arayarak müşteri hizmetleri ile görüşüp başvurunuzun hangi aşamada olduğunu da rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

İnternet başvuruları genellikle 1-3 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Bu nedenle biraz sabırlı olur beklerseniz zamanında internetiniz bağlanmış olur.TTNET Aramalar:

  • ttnet başvuru takibi
  • ttnet bAsvuru durumu
  • ttnet online başvuru sorgulama
  • ttnet online başvuru takip