TV Bu Nedir?; İnternet üzerinden Televizyon izlemeye olanak sağlayan ve bir çok kanalda yayını izlerken durdurabilme, tekrar izleme gibi bir çok özellik barındıran sisteme TV bu denir.

tivibu-online-basvuru

Tivibu Ev Nedir?

Tivibuyu evinize bağlatın.

Geniş bant İnternet bağlantısı üzerinden IPTV alıcısı ile sunulan yeni nesil Tv’dir.

Hd kalitesinde Tv yayını ve video aktarımı  5.1 Dolby Digital ses iletimini destekmelektedir.

İstediğiniz zaman izleyebileceğiniz dizi, çocuk, belgeseller, müzik kanalları gibi bir çok içerikten oluşan zengin bir arşive sahiptir.

Tivibu Web Nedir?

tivibu-web

TTNET’in İnternet TV hizmeti olan Tivibu Web, bilgisayarınızdan internet bağlantınız aracılığı ile sizleri yerli ve yabancı bir çok Tv kanalına ulaştırır, Tv’de yayınlanmış olan programları yayın tarihinden itibaren 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

Tivibu Cep Nedir?

Tivibunuz cebinizde artık.

Tivibu Cep ile yeni nesil telefonları ve tabletler (İphone, Android işletim sistemine sahip) okulda, yolda, serviste, öğle yemeğinde, kısaca siz nerede isterseniz yerli ve yabancı bir çok TV kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz. Canlı yayını durdurup geri alabilirsiniz. Kaçırdığınız ve en popüler yerli dizileri ve programları kaydetmeden 1 hafta boyunca istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. 100′den fazla film, dizi, belgesel, müzik ve çocuklara hitap eden içeriklere istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

Tivibu Smart TV Nedir?

Smart tv varsa Tivibu bağlanabilir.

Yeni nesil, yani İnternet bağlantısı bulunan televizyonlar üzerinden yayın alabilen Smart TV’niz ile istediğiniz Tivibu içeriğine istediğiniz zaman ılaşmanızı sağlayacak servistir.

tivibu-paketleri-ve-fiyatlari

Tivibu Smart TV paketi ile dilediğiniz zaman seyredebileceğiniz film, dizi, belgesel, çocuk, müzik kliplerinin yanı sıra bilinen bir çok ulusal kanalları ve daha pek çok içerikten oluşan oldukça zengin bir arşive sahiptir.

Tekrar İzleTekrar İzle; Dizinizi mi kaçırdınız? Üzülmeyin. TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, eğlence, yarışma, spor ve haber programlarını kaydetmenize gerek kalmadan 1 hafta süresince istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

 

Durdur izleDurdur İzle; Canlı yayın beklemez ama TiviBu bekletir! Canlı yayın izlerken isteiğiniz an 90 dakikaya kadar durdurabilirsiniz, dilediğiniz zaman kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

 

Geri AL İzleGeri Al İzle; Başladımı durmaz, geri de gelmez, TiviBu hem durdurur hemde geri getirir! Canlı yayın izlerken yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, dilediğiniz zaman 90 dakikaya kadar geri alabilirsiniz. İstediğiniz sahnedeki detayları tekrar, tekrar izleyebilirsiniz.

 

Seç İzleSeç İzle; 2000′den fazla film, dizi, belgesel, müzik kanalı ve çocuklara yönelik içeriğe dilediğiniz zaman ulaşabilir; istediğiniz zaman geriye alıp izleyebilirsiniz dilerseniz durdurabilirsiniz sonra tekrar kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

 

Tivibu paket ve özellikleri;

Tvbu Maxi; Aylık Paket 9,90 TL / Yıllık Paket 99 TL (İlk ay tüm kanallar hediye)

2000’in üzerinde içerik arşivi

Tekrar İzle’de 30.000′den fazla program

Tivibu Ev Maxi Plus; Aylık Paket 29,90 TL / Yıllık Paket 299 TL (İlk ay tüm kanallar hediye)

5000′in üzerinde içerik arşivi

Tekrar İzle’de 30.000′den fazla program

Tivibu Web Maxi; Aylık Paket 3,90 TL yerine 3 Ay Hediye  / Yıllık Paket 39,90 TL

2000’in üzerinde içerik arşivi

Tekrar İzle’de 30.000′den fazla program

Tivibu Web Maxi Plus; Aylık Paket 7,90 TL / 79,90 TL Yıllık.

5000′in üzerinde içerik arşivi

Tekrar İzle’de 30.000′den fazla program

Tivibu Cep Üyelik Paketi; Aylık Paket 3,90 TL / 39,90 TL Yıllık.

100’ün üzerinde içerik arşivi

Tekrar İzle’de 1900′den fazla program

Tivibu Smart TV Üyelik Paketi; Aylık Paket 7,90 TL / 79 TL Yıllık.

500’ün üzerinde film, dizi, belgesel, müzik ve çocuk içeriği

TTNET Aramalar:
  • tivibu ev maxi paket
  • bilgisayardan tivibuya bağlanma
  • tivib b maxi paket
  • tivibu canli yayini ne kadar sure durdurabiliriz