telefonsuz internet paketleri fiyatlarıTelefonsuz internet tercih edenler için telefonsuz internet paketlerinin 2013 fiyatları aşağıdaki gibidir.  Telefon olmadan internet bağlatmak için TTNET başvuru işleminizi online olarak www.ttnetbasvurusu.com adresinden yapabilirsiniz.

Telefonsuz interneti telefon ihtiyacı fazla olmayan müşterilerimiz tercih etmektedir. Ev telefonu abonesi olmak istemiyorsanız TTNET telefonsuz internet paketlerinden ihtiyacınıza en uygun olan ADSL paketini seçebilirsiniz. En uygun ADSL paketini seçerken internet kullanım alışkanlıklarınızı belirlemeli ya da TTNET paket sihirbazı aracılığıyla aylık kaç GB kota tükettiğinizi ortalama olarak hesaplayabilirsiniz.

Telefon hattı olmadan internet kullanımı yapmak isteyen kesimler arasında genellikle üniversite öğrencileri de bulunmaktadır. Öğrencilerin kaldığı öğrenci evlerinde telefon aboneliği genellikle gerek duyulmayan bir hizmettir. Bu nedenle TTNET’in Yalın İnternet paketleri ve TTNET Üniversiteli kampanyası öğrenciler için en uygun ADSL seçeneklerinden biridir.

2013 Telefonsuz İnternet Paketleri ve Ücretleri

2013 TTNET telefonsuz internet paketleri

www.ttnetbasvurusu.com

TTNET telefonsuz internet paketleri kotalı ve kotasız olarak ikiye ayrılmaktadır.

Kotalı Yalın internet paketlerinde 4 GB, 6 GB ve 12 GB tarife seçenekleri bulunurken sınırsız telefonsuz internet paketlerinde farklı adil kullanım noktası seçenekleri bulunmaktadır.

  • Yalın NET4 paketi 4 GB kotaya sahip ve aylık ücreti 30 TL olarak belirlenmiştir.
  • Yalın NET6 paketi 6 GB kotaya sahip ve aylık ücreti 33 TL olarak belirlenmiştir.
  • Yalın NET12 paketi 12 GB kotaya sahip ve aylık ücreti 45 TL olarak belirlenmiştir.
  • Yalın NETLİMİTSİZ paketinde kota sınırı yoktur aylık ücret 63 TL dir. Adil kullanım kotası 50 GB olarak belirlenmiştir.
  • Yalın NETLİMİTSİZ Plus paketinde kota sınırı yoktur aylık ücret 93 TL dir. Adil kullanım kotası 100 GB olarak belirlenmiştir.

*Adil kullanım kotasını geçtiğinizde bağlantı hızınız 8 Mbps’den 3 Mbps’ye düşürülmektedir.

* Bütün telefonsuz internet paketlerine aylık ücretlere ilave olarak 15 TL erişim ücreti her ay eklenecektir.

Yalın ADSL erişim ücretini ödemek istemeyen müşterilerimiz taahhütlü internet kampanyalarından faydalanarak bu ücreti ödemezler.

HEMEN BAŞVURUN : Telefonsuz İnternet Başvurusu

TTNET Aramalar:
  • telefonsuz internet paketleri
  • telefonsuz internet kampanyaları 2013
  • ttnet telefonsuz internet
  • ev telefonu olmadan internet