Taahhütsüz İnternet Aboneliği

taahhutsuz internet Taahhütsüz İnternet Aboneliği

Taahhütsüz internet aboneliği

Taahhütsüz internet abonesi olmak için öncelikle taahhütsüz internet paketlerini incelemenizi tavsiye ediyoruz.  Taahhüt vermeden evinize ya da iş yerinize internet bağlatabilirsiniz. Taahhütlü aboneliğin avantajları olduğu gibi taahhütsüz internet aboneliğinin de avantajları vardır. İnternet abonelik sözleşmesinin türünü belirlerken belirttiğimiz detayları da göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız.

Taahhütsüz İnternet Aboneliğinin Avantajları

  • Aboneliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz. Aboneliğinizi bitirmek için belirli bir süre bekleme zorunluluğunuz yoktur.
  • Limitsiz Adsl tarifesinden limitli Adsl tarifesine geçme işlemlerinde taahhüt vermediğiniz için herhangi bir sınırlama yoktur. Bir üst paketten bir alt pakete herhangi bir şart olmadan anında geçiş yapabilirsiniz.
  • Taahhütsüz internet abonesiyseniz fiyat farklarından etkilenirsiniz. TTNET tarafından Adsl tarifelerine yapılan zamlardan ilk etkilenecek olanlar taahhüt vermemiş müşterilerimizdir.
  • TTNET taahhütsüz internet tarifelerinde yeni paketlere geçiş çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Taahhütsüz İnternetin Dezavantajları

TTNET taahhütlü kampanya ve avantajlı fiyatlarından taahhütsüz aboneler yararlanamaz. 12 ya da 24 ay taahhüt şartını yerine getirdiğinizde kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Taahhütlü internet aboneleri sözleşme imzaladıkları süre boyunca sabit fiyat garantisinden yararlanabilirler. Yeni yapılan zamlar taahhütlü Adsl abonelerinin faturalarına yansıtılmaz.

Kimler taahhütsüz internet kullanmalı?

Sürekli olarak bulunduğunuz yerde internet kullanmıyorsanız taahhüt vermeden Adsl abonesi olmalısınız. Çünkü 3 ay internet kullanıp sonraki aylar kullanma ihtiyacınız olmayabilir.

Sık sık ikamet adresinizi değiştirmek zorunda kalıyorsanız taahhütlü internet abonesi olmamalısınız. Taahhüt süresinden erken bir vakitte aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizde size para cezası olarak yansıyacaktır.

6 ay yazlıkta 6 ay kışlıkta kalıyorsanız taahhütsüz internet abonesi olmalı ve her iki yer için de ayrı abonelikler alarak kullanmalısınız.

TTNET Taahhütsüz İnternet Tarifeleri

 TTNET Taahhütsüz ADSL PAketleri

TTNET NET4 Tarifesi

Kota: 4 GB

Aylık Ücret: 30 TL

TTNET NET6 Tarifesi

Kota: 6 GB

Aylık Ücret: 33 TL

TTNET NET12 Tarifesi

Kota: 12 GB

Aylık Ücret: 45 TL

TTNET NETLİMİTSİZ Tarifesi

Kota: Limitsiz

Aylık Ücret: 63 TL

Fiyatlara % 18 KDV ve % 5 ÖİV dahildir. Yeni aboneliklerde ilk bağlantı ücreti ayda 3 TL taksitle 12 ay boyunca TTNET faturasına yansıtılır. Diğer internet paketlerinden (Günlük internet ve HAZIRNET paketleri hariç) 1Mbps 1GB, 1Mbps 2GB ADSL ve Yalın İnternet paketlerine geçişlerde 29 TL Geçiş Ücreti alınmaktadır. TTNET, paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Taahhütsüz İnternet Başvuru Formu

 

 TTNET Aramalar:

  • taahhütsüz internet
  • ttnet taahhütsüz
  • taahhütsüz internet paketleri
  • ttnet taahhütsüz internet