SINIRSIZ İNTERNET FİYATLARI

SINIRSIZ INTERNET SINIRSIZ İNTERNET FİYATLARITTNET tarafından her geçen gün düzenlenen yeni kampanyalar sayesinde son derece uygun ücretler karşılığında sınırsız ADSL aboneliğine sahip olabilirsiniz. Peki sınırsız internet paketleri kaç tanedir? TTNET’in popüler sınırsız internet paketleri aşağıda yer almaktadır. Size en uygun paketi seçerek ay boyunca özgürce internete girebilirsiniz.

Yalın Sınırsız İnternet: Yalın internetteki sınırsız paketleri Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın NETLİMİTSİZ Plus ve Yalın 8LİMİTSİZ olarak sıralayabiliriz. Bu paketlerin AKN’leri ise sırasıyla 50GB, 100GB şeklindedir. 8LİMİTSİZ’de ise AKN bulunmamaktadır. Yalın sınırsız internet fiyatları ise sırasıyla; aylık 63 TL, 93 TL ve 119TL şeklindedir. Ayrıca Yalın ULTRANET LİMİTSİZ paketine abone olduğunuz takdirde aylık 68 TL ödeyerek 50 GB kotalı AKN uygulaması bulunan bu pekete 16 Mbps’e kadar bağlantı hızıyla sahip olabilirsiniz.

TTNET SINIRSIZ İNTERNET FİYATLARI

ADSL Sınırsız İnternet: Limitsiz ADSL paketleri NETLİMİTSİZ, NETLİMİTSİZ Plus ve 8LİMİTSİZ şeklindedir. Paket fiyatları 63 TL, 93 TL ve 119 TL iken, AKN’ler de Yalın Sınırsız İnternet fiyatları ile aynıdır. Ayrıca dilerseniz aylık 68 TL ödeyerek ULTRANET LİMİTSİZ paketine abone olabilirsiniz. 50 GB AKN uygulaması olan bu pakette ise bağlantı hızı 16 Mbps’e kadar yükselmektedir.

Yani hem ADSL abonesi olmak isteyenler, hem de telefonsuz internet abonesi olmak isteyenler için çok sayıda alternatif mevcut. Diğer internet sağlayıcıların sınırsız internet fiyatları ile kıyaslandığında son derece ekonomik olan TTNET sınırsız internet paketlerine ister bireysel, isterseniz de online olarak başvuru yapabilirsiniz.TTNET Aramalar:

  • Internet fiyatları
  • ttnet sınırsız internet fiyatları
  • internet fiyatlar? s?n?rs?z
  • limitsiz internet fiyatları